Galeria
Aktualności
UWAGA UCZNIOWIE-KANDYDACI!
2020-06-22

UWAGA UCZNIOWIE-KANDYDACI!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z UCZNIAMI
2020-06-18

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z UCZNIAMI

Egzamin ósmoklasisty 2020. Życzymy powodzenia!
2020-06-16

Egzamin ósmoklasisty 2020. Życzymy powodzenia!

Projekty edukacyjne
Zaczytana Szkoła
2020-02-04

Zaczytana Szkoła

Innowacyjna Szkoła
2020-02-04

Innowacyjna Szkoła

Szkoła Dobrego Wychowania
2020-02-01

Szkoła Dobrego Wychowania

Wymiana młodzieży
Uczniowie SMS w Słupsku z wizytą u niemieckich przyjaciół
2020-02-04

Uczniowie SMS w Słupsku z wizytą u niemieckich przyjaciół

Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

Osiągnięcia szczegóły

Rok szkolny 2013/2014
2014-07-10 00:00:00

Gimnazjum

  1. Podziękowanie dla pani Agaty Adamskiej za przygotowanie uczniów do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół gimnazjalnych „Londyn i Londyńczycy”.
  2. Podziękowanie dla Michała Zborowskiego za udział w II Miejskich Prezentacjach Twórczości ks. Jana Twardowskiego w Plastyczno – Literackim Konkursie Poezji.
  3. Podziękowanie dla Pani Żanety Obolewicz za przygotowanie uczniów do Powiatowego Konkursu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Uzależnienia wokół nas”.
  4. Dyplom dla Norberta Brzozowskiego i Oskara Dysa za udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Londyn i Londyńczycy”.  

Sparingi, wyjazdy

  1. Mecz w Tczewie z drużyną „Orły”. 
  2. Mecz SMS Gda 98’ – SMS Słupsk 98.
  3. Udział w Turnieju Piłkarskim „GEDANIA CUP”.
  4. Udział w eliminacjach Mistrzostw Polski w Futsalu.
  5. Udział w Turnieju Piłki Nożnej w Lęborku.
  6. Sparing SMS – Bałtyk Koszalin.
  7. Mecz kontrolny z Bałtykiem Koszalin.
  8. Udział w Mistrzostwach Polski Futsali U-16.
  9. Udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim „Bałtyk Cup”.
  10. Udział w Turnieju Piłki Nożnej w Malborku.
  11. Udział w Turnieju półfinałowym „Gimnazjady”.

Liceum

  1. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – sztafeta przełajowa chłopców.
  2. I miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – unihokej chłopców. 
  3. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – siatkówka.
  4. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – unihokej.
  5. I miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – piłka nożna.
lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status