Galeria
Aktualności
Świetny występ SMS Słupsk w "Cisowa Cup"
2018-11-27

Świetny występ SMS Słupsk w "Cisowa Cup"

SMS Słupsk zajął II miejsce w XII SMS CUP
2018-11-26

SMS Słupsk zajął II miejsce w XII SMS CUP

Pani Małgorzata Siupik Winiszewska uczestnikiem Ogólnopolskiej konferencji naukowej
2018-11-25

Pani Małgorzata Siupik Winiszewska uczestnikiem Ogólnopolskiej konferencji naukowej

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

Osiągnięcia szczegóły

Rok szkolny 2013/2014
2014-07-10 00:00:00

Gimnazjum

  1. Podziękowanie dla pani Agaty Adamskiej za przygotowanie uczniów do II Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół gimnazjalnych „Londyn i Londyńczycy”.
  2. Podziękowanie dla Michała Zborowskiego za udział w II Miejskich Prezentacjach Twórczości ks. Jana Twardowskiego w Plastyczno – Literackim Konkursie Poezji.
  3. Podziękowanie dla Pani Żanety Obolewicz za przygotowanie uczniów do Powiatowego Konkursu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Uzależnienia wokół nas”.
  4. Dyplom dla Norberta Brzozowskiego i Oskara Dysa za udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Londyn i Londyńczycy”.  

Sparingi, wyjazdy

  1. Mecz w Tczewie z drużyną „Orły”. 
  2. Mecz SMS Gda 98’ – SMS Słupsk 98.
  3. Udział w Turnieju Piłkarskim „GEDANIA CUP”.
  4. Udział w eliminacjach Mistrzostw Polski w Futsalu.
  5. Udział w Turnieju Piłki Nożnej w Lęborku.
  6. Sparing SMS – Bałtyk Koszalin.
  7. Mecz kontrolny z Bałtykiem Koszalin.
  8. Udział w Mistrzostwach Polski Futsali U-16.
  9. Udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim „Bałtyk Cup”.
  10. Udział w Turnieju Piłki Nożnej w Malborku.
  11. Udział w Turnieju półfinałowym „Gimnazjady”.

Liceum

  1. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – sztafeta przełajowa chłopców.
  2. I miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – unihokej chłopców. 
  3. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – siatkówka.
  4. III miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – unihokej.
  5. I miejsce Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – piłka nożna.