Galeria
Aktualności
Za nami III Błękitna Wstęga Bałtyku...
2017-04-26

Za nami III Błękitna Wstęga Bałtyku...

Za nami III Błękitna Wstęga Bałtyku...
2017-04-26

Za nami III Błękitna Wstęga Bałtyku...

III Błękitna Wstęga Bałtyku
2017-04-13

III Błękitna Wstęga Bałtyku

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

Konsultacje

Konsultacje

Lp.  Nazwisko i imię Termin konsultacji i dyżuru dla rodziców Sala
1 Antonowicz Krzysztof wt. 16:00 - 16:45 2
2 Babińska Agnieszka pn. 11:15 - 11:30, 12:15 - 12:30, 13:15 - 13:30, 15:55 - 16:40 foto
    wt. 11:15 - 11:30, 12:15 - 12:30, 13:15 - 13:30, 14:15 - 15:00 foto
3 Boczoń-Sapeta Bronisława pon. 16:00 - 17:15 pokój nauczycielski
    wt. 15:00 - 16:00 pokój nauczycielski
4 Bodnar Małgorzata czw. 11:15 - 11:30 5
5 Chomicz Bartosz pn. 11:30 - 12:15, śr. 8:00 - 8:45, pt. 11:30 - 18:00 106/pokój nauczycielski
6 Chrzan Aleksandra śr. 11:15 - 11:30 101
7 Ćmiel Tomasz wt. 7:45 - 8:00 Gryfia
    czw. 15:55 - 16:25 Medyk
8 Drobkiewicz Kamila pn. 7:30 - 8:00 2
    pn. 8:00 - 8:45 pokój nauczycielski
9 Duda Joanna wt. 7:30 - 8:00 pokój nauczycielski
    śr. 8:15 - 8:45 pokój nauczycielski
10 Chołody Ewelina wt.  16:30 - 17:15 Aktywna Fabryka
11 Dyk Bogusław śr. 14:15 - 15:00 212
12 Dyk Izabela śr. 16:00 - 17:30 5
13 Florek Ewelina czw. 7:40 - 8:00, pt. 7:40 - 8:00 110
14 Fijałkowski Andrzej wt. 16:00 - 17:30 2
15 Frąckowiak Maja śr. 7:15 - 8:00, czw. 15:15 - 16.45 107
16 Gołaszewska-Gałat Hanna czw. 12:30 - 13:15, 14:20 -15:05, pt. 8:00-8:45 1
17 Górniewicz Piotr pon. 7:30-8:00, wt. 7:30-8:00, czw. 7:00 - 8:00 Stadion KS Gryf ul. Zielona 9. Boisko sztuczne
18 Grzebieniak Piotr wt. 8:00 - 8:45, wt. 11:15 - 11:30 pokój nauczycielski
19 Herman Arkadiusz pon., czw. 7:30 - 8:00 - podstawy prawa 210
    wt., pt. 16:00 - 16:30 - wychowanie fizyczne i techniki interwencji  Poradnia Pedagogiczna
20 Jankowski Bogdan wt. 15:10 - 15:50 - kl. 1 LP, 2 LP, 3 LP foto
    czw. 12:30 - 13:15 - 4 LP foto
    śr. 12:15 - 12:30, pt. 11:15 - 11:30 - kl. 1 LOMS, 1 MLO, 1 PoLO, 1 TW, 1 A PLO, 1 B PLO 201
21 Kaduszkiewicz Marcin wt. 11:15 - 11:30, 12:15 - 12:30, 13:15 - 13:30 pokój nauczycielski
22 Kałuża-Horbaczewska Agnieszka śr. 15:10 - 16:30 212
    czw. 9:40 - 10:25  u4
    pt. 8:00 - 8:45 202
    wt. 8:00 - 8:45 - zajęcia wyrównawcze dla klasy 1 A PLO, 1 B PLO 202
    śr. 14:20 - 15:05 - zajęcia wyrównawcze dla klasy 1 A LP, 1 TW 212
    pt. 14:20 - 15:05 - zajęcia wyrównawcze dla klasy 1 B PLO 212
23 Kamińska Joanna śr. 7:30 - 8:00 110
24 Karpińska Maria wt. 12:15- 12:30, 16:00 - 16:30 209
    śr. 7:15 - 7:45, 15:10 - 15:30 209
    wt. 16:30 - 18:00 - koło rysunku i malarstwa 209
25 Kisielewski Marcin czw. 15:10 - 17:15 101
    pt. 14:20 - 15:05 - koło informatyczne 101
26 Kolman Andrzej pon. 15:50 - 17:35 5
27 Kowalewska Wioletta pn., czw. 7:30 - 8:00 202
28 Kozak Bożena śr. 16:00-16:45 109
29 Kropiowska Tamara wt. 13:15 - 14:00 101
30 Kuc-Mikłaszewicz Igor śr. 16:15 - 17:30 2
31 Kulczyńska Dorota pon. 11:15 - 11:30, 12:15 - 12:30, 13:15 - 13:30, 16:30 - 17:15 5
32 Lelakowska Maria czw. 15:10 - 15:55 - 3 LOMS 7
    pt. 8:50 - 9:35 - 1 LOMS; pt. 15:10 - 16:45 - kl. 1 A GMS, 1 B GMS, 2 GMS, 2 LOMS 7
33 Leszkowski Krzysztof pn. 13:15 - 14:00, przerwy w zajęciach od 9:40 210
34 Łosińska Aneta śr. 15:05 - 16:35 108
    czw. 16:30 - 17:15 108
35 Matkowska Karolina wt. 11:15-11:30 104
    śr. 13:15 - 14:15 104
36 Meyza Barbara czw. 15:50 - 17:00 2
37 Nagórska Dorota pon. 7:15 - 8:00 110
38 Nielub-Cierniak Idalia wt. 17:10 - 18:00 3
    wt. 14:15 - 14:45 pokój nauczycielski
    czw. 15:05 - 15:50 5
39 Ostrowski Piotr pn. 16:00 - 17:30 Gryfia
40 Otolińska Daria pt. 15:15 - 16:45 u4
    pn. 13:30 - 14:15 u4
41 Pasieka Walentyna wt. 9:35 - 9:40, 10:25 - 10:30 6
    śr. 9:35 - 9:40, 10:25 - 10:30 5
    czw. 8:45 - 8:50, 9:35 - 9:40 5
42 Pera Karolina śr. 16:35 - 17:20, czw. 16:00 - 16:45 3
43 Piasecka Agnieszka czw. 11:15 - 11:30, 12:15 - 12:30, 13:15 - 13:30, 15:10 - 15:55 foto
44 Grzesiuk Dobrochna śr. 11:15 - 11:30, 13:15 - 13:30, 15:05 - 15:20 107
45 Pietras Adam pon. 16:30 - 17:15, śr. 16:30 - 17:15 Stadion KS Gryf ul. Zielona 9. Boisko sztuczne
46 Prokop Alicja wt. 12:15 - 12:30, śr. 7:30 - 8:00 109
47 Rosa Michał pt. 15:05 - 15:50 rzeźba
48 Rusakiewicz Marcin wt. 7:00 - 8:00 Stadion ul. Zielona
49 Rządkowska Maria wt. 16:00 - 16:45 1
50 Rzeppka Julita śr. 8:15 - 8:45 - 1 A LP, 2 LP, 4 LP 206
    czw. 13:15 - 14:00 - 3 LP 206
51 Skumiał Tatiana wt. 13:15-13:30 pokój nauczycielski
    wt. 15:05 - 15:10 208
    wt. 15:55 - 16:30 pokój nauczycielski
52 Skwarek Monika śr. 8:00 - 8:45 - 4TW/3TW/3LP
śr. 14:20 - 15:05 - 1 POLO
czw. 15:10 - 16:00 - 2LP/3aPLO/2bPLO
pt. 8:00 - 8:45 - 3MLO/1MLO/2TW (ch)
pt. 12:30 - 13:15 zajęcia dodatkowe dla klasy 2TW/2LP
Klasa 4 LP umawia się indywidualnie z nauczycielem według potrzeb
207
    czw. 8:50 - 9:35 - kl. 4 LP  
    pt. 12:30 - 13:15 207
53 Stawińska-Sikorska Dominika pon. 15:30 - 16:30, śr. 15:30 - 16:30 106
54 Stefański Robert czw. 15:55 - 16:30 107
55 Straszak Krzysztof czw. 10:00 - 10:25 - 1 B PLO, 3 B PLO pokój nauczycielski
    czw. 13:30 - 14:00 - 2 B PLO pokój nauczycielski
56 Tęsny Michał pt. 7:00 - 8:00 Poradnia Pedagogiczna
57 Tomaszewska Ewa pon. 7:30 - 8:00 (po uzgodnieniu z nauczycielem) 6
    czw. 15:05 - 16:15 6
    pt. 12:30 - 13:15 6
58 Treczyńska-Khalfallah  Jolanta pon. 15:55 - 16:15, wt. 15:55 - 16:20 pokój nauczycielski
59 Ulrych Maja wt. 16:00 - 16:45 109
    pt. 15:05 - 15:50 202
60 Walczak Ewelina wt. 13:30 - 14:15 pokój nauczycielski
    śr., pt. 15:05 - 15:55 1
61 Wanat Tadeusz pon. 15:55-16:40 Rolniczak
62 Winnicki Dariusz pon. 16:00 - 16:45 212
63 Wojcieszek Anna wt. 14:20 - 15:05 - 1 B LP, czw. 14:20 - 15:05 - 1 A LP pokój nauczycielski
64 Wołczyk Joanna pon. 7:35 - 8:00 1
    wt. 16:00 - 16:25 3
65 Wnuk Anna wt., śr., czw. 11:15 - 11:30 gab. zabiegowy
66 Zaborowska Kinga śr. 16:45 - 17:45 108
67 Zając Robert pon. 13:30 - 14:15 sekretariat szkoły
68 Zołotar Magdalena śr. 7:15 - 8:00 202
69 Ziółkowski Piotr śr. 15:10 - 17:15 109
70 Żakieta Tadeusz czw. 7:00 - 8:00 SMS Słupsk
lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status