Galeria
Aktualności
Terminy egzaminów poprawkowych
2017-07-11

Terminy egzaminów poprawkowych

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-14

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przedszkoliada Piłkarska
2017-05-11

Przedszkoliada Piłkarska

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

IV Halowa Liga SMS Szkół Podstawowych

Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku - dn. 09.03.2014 r.

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU:

1. SMS Bytów Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
2. UKS Sława – Jedynka Sławno
3. Szkoła Podstawowa Nr 4
4. Jantar Ustka
5. Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Szkoła Podstawowa Żelkowo
7. Orliki Jezierzyce
8. Akademia Orlika Dębnica Kaszubska
9. Szkoła Podstawowa Nr 1
10. Szkoła Podstawowa Nr 7
11. Pokemony
12. Szkoła Podstawowa Nr 10
13. Jantar Ustka II
14. Jantar Ustka 2003 Puchar Fair-Play Dyrektora SP 5 Słupsku
15. Jantar Ustka 2002

• Najlepszy zawodnik : Mariusz Czajkowski - (SMS Bytów)
• Najlepszy strzelec : Julian Gardzielewski – (A.O.D.K.) 5 br.
• Najlepszy bramkarz : Artur Kierul – (SP nr 5)
• Wyróżnieni piłkarze : Patryk Wierzbicki (Jantar Ustka II),Krystian Traczyk (NSP nr 7 Słupsk), Adam Aniszewski (Jantar Ustka 2002), Dawid Skoczylas (SP nr 10 Słupsk), Adam Gwóźdź (Pokemony), Kinga Startek (Orliki Jezierzyce), Konrad Sadowski (Akademia Orlika Dębnica Kaszubska), Klaudiusz Romejko (SP nr 1 Słupsk), Błażej Grzesik (SP Żelkowo), Konrad Łachwa (Jantar Ustka), Gołojuch Kacper ( UKS Sława – Jedynka Sławno), Jakub Hołowienko (SP nr 4 Słupsk)

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY : SMS Bytów
1. Malek Radosław
2. Czajkowski Kacper
3. Czajkowski Mariusz
4. Stencel Patryk
5. Błaszkowski Marcin
6. Leik Przemysław
7. Leik Michał
8. Hering Bartosz
9. Szmidke Adam
10. Wiktorowicz Hubert
• Trener Cezary Kołakowski

• SĘDZIOWIE: Sylwester Barczyński, Przemysław Pagacz, Michał Skrzypiński
• OBSŁUGA MEDYCZNA: Mariola Witkowska
• ORGANIZACJA: SMS Słupsk, SP nr 5 Słupsk

Mistrzostwa Słupska w piłkarskich umiejętnościach technicznych :
• Test I (Żonglerka 30 sekund) – Dawid Turek Jantar Ustka
• Test II (Test Ajaxu) – Mikołaj Szkutnik UKS Sława Jedynka Sławno
• Test III („Koperta”) – Dominik Szukiełowicz UKS Sława Jedynka Sławno
• Test IV (Dynamika na piłce) – Dawid Legięć Jantar Ustka 2003

Po podsumowaniu wszystkich testów zwycięzcą został Mikołaj Szkutnik UKS Sława Jedynka Sławno

W turnieju wzięło udział 128 zawodników. Strzelono 98 goli w 45 meczach. Na listę strzelców wpisało się 51 piłkarzy.

Sprawozdanie IV Liga SMS

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status