Galeria
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-14

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przedszkoliada Piłkarska
2017-05-11

Przedszkoliada Piłkarska

Awans SMS Słupsk do Półfinału Wojewódzkiego Gimnazjady
2017-05-10

Awans SMS Słupsk do Półfinału Wojewódzkiego Gimnazjady

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

VII SMS CUP

VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o
Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
Słupsk  dn. 26.01.2013 r.

GRUPA A

 

GRUPA B

1

A – GRYF  SŁUPSK

1

G – JANTAR  USTKA

2

B – GIMNAZJUM 5 SŁUPSK

2

H – SMS  SŁUPSK

3

C – GIMNAZJUM 4 SŁUPSK

3

I – GIMNAZJUM 2 SŁUPSK

4

D – SMS  BYTÓW

4

J – GIMNAZJUM 6 SŁUPSK

5

E – STAL  JEZIERZYCE

5

K – SŁAWA  SŁAWNO

6

F – GARBARNIA  KĘPICE

6

L – START  MIASTKO

Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /10 minut bez przerwy/

Terminarz i wyniki:


1.

A

08.30

A  Gryf Słupsk

-

B  Gim. 5 Słupsk

4 : 0

2.

B

08.42

G  Jantar Ustka

-

H  SMS Słupsk

0 : 0

3.

A

08.54

C  Gim. 4 Słupsk

-

D  SMS Bytów

2 : 0

4.

B

09.06

I  Gim. 2 Słupsk

-

J  Gim. 6 Słupsk

1 : 3

5.

A

09.18

E Stal Jezierzyce

-

F  Garbarnia Kępice

1 : 2

6.

B

09.30

K  Sława Sławno

-

L  Start Miastko

1 : 4

7.

A

09.42

A  Gryf Słupsk

-

E  Stal Jezierzyce

3 : 1

8.

B

09.54

G  Jantar  Ustka

-

K  Sława  Sławno

1 : 4

9.

A

10.06

B  Gim. 5 Słupsk

-

C  Gim. 4 Słupsk

0 : 3

10.

B

10.18

H  SMS Słupsk

-

I   Gim. 2 Słupsk

1 : 2

11.

A

10.30

D  SMS  Bytów

-

F  Garbarnia Kępice

0 : 4

12.

B

10.42

J  Gim. 6 Słupsk

-

L  Start  Miastko

0 : 4

13.

A

10.54

A  Gryf Słupsk

-

C  Gim. 4 Słupsk

0 : 2

14.

B

11.06

G  Jantar Ustka

-

I  Gim. 2 Słupsk

1 : 1

15.

A

11.18

B  Gim. 5 Słupsk

-

F  Garbarnia Kępice

0 : 3

16.

B

11.30

H  SMS Słupsk

-

L  Start  Miastko

0 : 3

17.

A

11.42

D  SMS  Bytów

-

E  Stal Jezierzyce

2 : 3

18.

B

11.54

J  Gim. 6 Słupsk

-

K  Sława  Sławno

0 : 4

19.

A

12.06

A  Gryf Słupsk

-

D  SMS  Bytów

1 : 1

20.

B

12.18

G  Jantar Ustka

-

J  Gim. 6 Słupsk

3 : 1

21.

A

12.30

B  Gim. 5 Słupsk

-

E  Stal Jezierzyce

1 : 2

22.

B

12.42

H  SMS Słupsk

-

K  Sława Sławno

0 : 3

23.

A

12.54

C  Gim. 4 Słupsk

-

F  Garbarnia Kępice

1 : 1

24.

B

13.06

I  Gim. 2 Słupsk

-

L  Start Miastko

1 : 3

25.

A

13.18

A  Gryf Słupsk

-

F  Garbarnia Kępice

3 : 0

26.

B

13.30

G  Jantar Ustka

-

L  Start  Miastko

0 : 1

27.

A

13.42

B  Gim. 5 Słupsk

-

D  SMS Bytów

2 : 2

28.

B

13.54

H  SMS Słupsk

-

J  Gim. 6 Słupsk

4 : 0

29.

A

14.06

C  Gim. 4 Słupsk

-

E  Stal Jezierzyce

1 : 1

30.

B

14.18

I   Gim. 2 Słupsk

-

K  Sława Sławno

0 : 2

31.

Mecz o m. 1-4

14.30

Gryf Słupsk
1m. z gr. A

-

Sława Sławno
2m. z gr. B

1:1(k.4:5)

32.

Mecz o m. 1-4

14.42

Garbarnia Kępice
2m. z gr. A

-

Start  Miastko
1m. z gr. B

1 : 0

33.

Mecz o m. 11

14.54

Gim. 5 Słupsk
6m. z gr. A

-

Gim. 6 Słupsk
6m. z gr. B

x

34.

Mecz o m. 9

15.06

SMS  Bytów
5m. z gr. A

-

SMS Słupsk
5m. z gr. B

1 : 0

35.

Mecz o m. 7

15.18

Stal Jezierzyce
4m. z gr. A

-

Gim. 2 Słupsk
4m. z gr. B

2 : 3

36.

Mecz o m. 5

15.30

Gim. 4 Słupsk
3m. z gr. A

-

Jantar Ustka
3m. z gr. B

0 : 2

37. Mecz o 3 miejsce
      godz.15.42              Gryf Słupsk – Start  Miastko   1 : 0

38.Mecz o 1 miejsce   Sława Sławno  - Garbarnia Kępice 1 : 1 (k.3:2)
      godz. 15.54

 

KOLEJNOŚĆ :
Sława Sławno 
Garbarnia Kępice
Gryf Słupsk
Start  Miastko  
Jantar Ustka
Gim. 4 Słupsk
Gim. 2 Słupsk
 Stal Jezierzyce
SMS  Bytów
SMS Słupsk
11/12. Gim. 5 Słupsk / Gim. 6 Słupsk

Najlepszy zawodnik – Maciej Gregorek ( Gryf Słupsk)
Najlepszy bramkarz – Adam Kozłowski (Gimnazjum nr 4 w Słupsku)
Najlepszy strzelec – Dariusz Ścisło ( Sława Sławno) 11 goli.

Mecze sędziowali: Łukasz Dawidowicz, Krzysztof Szewczyk, Grzegorz Grunau.

REGULAMIN VII SMS CUP

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status