Galeria
Aktualności
Spotkanie z higienistką stomatologiczną
2017-09-22

Spotkanie z higienistką stomatologiczną

Udział młodzieży w spektaklu "Dobra dziewczyna zeszła na złą drogę"
2017-09-19

Udział młodzieży w spektaklu "Dobra dziewczyna zeszła na złą drogę"

Akcja "Sprzątanie Świata"
2017-09-15

Akcja "Sprzątanie Świata"

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

VI SMS Cup

VI SMS Cup

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku im. dr Jerzego Krzysztofowicza  Słupsk  dn. 14.01.2012 r.

 

GRUPA   A

 

GRUPA  B

1

A  GIMNAZJUM 4 SŁUPSK

1

F   GIMNAZJUM 2 SŁUPSK

2

B  GIMNAZJUM 6 SŁUPSK

2

G  STAL JEZIERZYCE

3

C  JANTAR USTKA

3

H  SMS SŁUPSK

4

D  MYŚLIWIEC TUCHOMIE

4

I   SŁAWA SŁAWNO

5

E  SMS BYTÓW

5

J   START MIASTKO

 

Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /12 minut bez przerwy

wyniki:

1.

Grupa  A

09.00

A  G4 SŁUPSK

-

B  G6 SŁUPSK

0 : 1

2.

Grupa  B

09.13

F  G2 SŁUPSK

-

G  STAL JEZIERZYCE

1 : 1

3.

Grupa  A

09.26

C JANTAR USTKA

-

D  MYŚLIWIEC TUCHOMIE

1 : 2

4.

Grupa  B

09.39

H  SMS SŁUPSK

-

I  SŁAWA SŁAWNO

0 : 0

5.

Grupa  A

09.52

E  SMS BYTÓW

-

A  G4 SŁUPSK

0 : 3

6.

Grupa  B

10.05

J  START MIASTKO

-

F  G2 SŁUPSK

0 : 7

7.

Grupa  A

10.18

B  G6 SŁUPSK

-

C  JANTAR USTKA

2 : 1

8.

Grupa  B

10.31

G  STAL JEZIERZYCE

-

H  SMS SŁUPSK

2 : 0

9.

Grupa  A

10.44

D  MYŚLIWIEC    TUCHOMIE

-

E  SMS BYTÓW

0 : 0

10.

Grupa  B

10.57

I  SŁAWA SŁAWNO

-

J  START MIASTKO

0 : 2

11.

Grupa  A

11.10

A  G4 SŁUPSK

-

C  JANTAR USTKA

0 : 1

12.

Grupa B

11.23

F  G2 SŁUPSK

-

H  SMS SŁUPSK

4 : 0

13.

Grupa  A

11.36

B  G6 SŁUPSK

-

D  MYŚLIWIEC    TUCHOMIE

1 : 1

14.

Grupa  B

11.49

G  STAL JEZIERZYCE

-

I  SŁAWA SŁAWNO

5 : 0

15.

Grupa  A

12.02

C  JANTAR USTKA

-

E  SMS BYTÓW

2 : 0

16.

Grupa  B

12.15

H  SMS SŁUPSK

-

J  START MIASTKO

2 : 1

17.

Grupa  A

12.28

A  G4 SŁUPSK

-

D  MYŚLIWIEC UCHOMIE

2 : 1

18.

Grupa  B

12.41

F  G2 SŁUPSK

-

I  SŁAWA SŁAWNO

2 : 0

19.

Grupa  A

12.54

B  G6 SŁUPSK

-

E  SMS BYTÓW

0 : 2

20.

Grupa  B

13.07

G  STAL JEZIERZYCE

-

J  START MIASTKO

5 : 1

21.

Mecz o m. 1-4

13.20

1m. z gr. A

G6 SŁUPSK

 

-

2m. z gr. B

 STAL JEZIERZYCE   

1 : 1

k. 2:1

22.

Mecz o m. 1-4

13.33

2m. z gr. A

JANTAR USTKA     

-

1m. z gr. B

G2 SŁUPSK

0 : 3

23.

Mecz o m. 9

13.46

5m. z gr. A

SMS BYTÓW

-

5m. z gr. B

 SŁAWA SŁAWNO  

1 : 0

24.

Mecz o m. 7

13.59

4m. z gr. A

MYŚLIWIEC  TUCHOMIE

-

4m. z gr. B

 START MIASTKO  

3 : 0

25.

Mecz o m. 5

14.12

3m. z gr. A

 G4 SŁUPSK  

-

3m. z gr. B

 SMS SŁUPSK 

1 : 0

 

26. Mecz o III m. godz.14.25  JANTAR USTKA - STAL JEZIERZYCE  0 : 1       

27. Mecz o  I m.  godz. 14.38  GIMNAZJUM 2 – GIMNAZJUM 6       4 : 1

 

Kolejność VI SMS CUP :

 

1.     GIMNAZJUM 2 SŁUPSK – puchar dyrektora SMS Słupsk

2.     GIMNAZJUM 6 SŁUPSK

3.     STAL JEZIERZYCE                       

4.     JANTAR USTKA

5.     GIMNAZJUM 4 SŁUPSK

6.     SMS SŁUPSK

7.     MYŚLIWIEC  TUCHOMIE

8.     START MIASTKO  

9.     SMS BYTÓW

10.    SŁAWA SŁAWNO – puchar Fair Play ufundowany przez dyrektora Gim.nr 4

 

·          Najlepszy zawodnik Piotr Kopciński Gimnazjum nr 6 Słupsk

·          Najlepszy bramkarz Perkowski Michał Gimnazjum nr 2 Słupsk

·          Najlepszy strzelec Hubert Sawicki Gimnazjum nr 2 Słupsk (9 goli)

 

W całym turnieju strzelono 73 gole


Mecze sędziowali :

·          Przemysław Pagacz

·          Jarosław Boratyński

·          Grzegorz Grunau

 

                                                                                                                 Organizator

Tadeusz Żakieta – SMS Słupsk

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status