Galeria
Aktualności
Transfer Krystiana Kąkola do Chemika Police!
2019-09-15

Transfer Krystiana Kąkola do Chemika Police!

Marcel Pietrykowski w Bałtyku Koszalin!
2019-09-13

Marcel Pietrykowski w Bałtyku Koszalin!

Transfer Huberta Krzyżanowskiego do Miedzi Legnica!
2019-09-12

Transfer Huberta Krzyżanowskiego do Miedzi Legnica!

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

I LIGA SMS Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku - Kobylnica dn. 27.03.2010 r.


GRUPA A

GRUPA B
1
A – SP 10
1
G – SP 3
2
B – SP 6
2
H – SP 2
3
C – SP 1
3
I – SP 4
4
D – SP 7
4
J – SP 9
5
E – SP ZALESKIE
5
K – SP 5
6
F – SP USTKA
6
L – SP SYCEWICE

 

Mecze rozgrywane w 2 grupach
„każdy z każdym” /9 minut bez przerwy/
 
wyniki:
1.
Grupa B
8.10
G SP 3
-
H SP 2
3:0
   
2.
Grupa A
8.20
C SP 1
-
D SP 7
0:1
3.
Grupa B
8.30
I SP 4
-
J SP 9
1:1
4.
Grupa A
8.40
E SP ZALESKIE
-
F SP USTKA
0:0
5
Grupa A
8.50
A SP 10
-
E SP ZALESKIE
2:0
6
Grupa B
9.00
H SP 2
-
I SP 4
0:5
7.
Grupa A
9.10
D SP 7
-
F SP USTKA
2:2
8.
Grupa B
9.20
J SP 9
-
L SP SYCEWICE
0:0
9.
Grupa A
9.30
A SP 10
-
C SP 1
3:0
10.
Grupa B
9.40
G SP 3
-
I SP 4
2:1
11.
Grupa B
9.50
H SP 2
-
L SP SYCEWICE
0:4
12.
Grupa A
10.00
D SP 7
-
E SP ZALESKIE
0:1
13.
Grupa A
10.10
A SP 10
-
D SP 7
3:0
13.
Grupa B
10.20
G SP 3
-
J SP 9
1:0
 
14.
Grupa A
10.30
C SP 1
-
F SP USTKA
2:0
15.
Grupa B
10.40
I SP 4
-
L SP SYCEWICE
3:1
16.
Grupa A
10.50
A SP 10
-
F SP USTKA
2:0
17.
Grupa B
11.00
G SP 3
-
L SP SYCEWICE
1:5
18.
 
Grupa B
11.10
H SP 2
-
J SP 9
1:1
19.
Grupa A
11.20
C SP 1
-
E SP ZALESKIE
0:0
20.
Mecz o m. 1-4
11.30
1m. z gr. A
SP 10 SŁUPK
-
2m. z gr. B
SP 4 SŁUPSK
0:1
21.
Mecz o m. 1-4
11.40
2m. z gr. A
SP ZALESKIE
-
1m. z gr. B
SP 3 SŁUPSK
0:2
22.
Mecz o m. 9
11.50
5m. z gr. A
SP USTKA
-
5m. z gr. B
SP 2 SŁUPSK
1:0
23.
Mecz o m. 7
12.00
4m. z gr. A
SP 1 SŁUPSK
-
4m. z gr. B
SP 9 SŁUPSK
0:0
k.3:1
24.
Mecz o m. 5
12.10
3m. z gr. A
SP 7 SŁUPSK
-
3m. z gr. B
SP SYCEWICE
2:1
 

25. Mecz o 3 miejsce
godz.12.20 SP 10 SŁUPSK - SP ZALESKIE4:0
 
 

26. Mecz o 1 miejsce SP 4 SŁUPSK - SP 3 SŁUPSK2:1

 

godz. 12.30

 

KOLEJNOŚĆ I HALOWEJ LIGII SMS

1.SP 4 SŁUPSK
2.SP 3 SŁUPSK
3.SP 10 SŁUPSK
4.SP ZALESKIE
5.SP 7 SŁUPSK
6.SP SYCEWICE
7.SP 1 SŁUPSK
8.SP 9 SŁUPSK
9.SP USTKA
10.SP 2 SŁUPSK

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KRYSTIAN KLAWIKOWSKI (SP 10)
NAJLEPSZY STRZELEC – ANDRZEJ ŁYSZYK (SP 10)
BŁAŻEJ MAJDAŃSKI (SP SYCEWICE) – 7 GOLI
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MATEUSZ VON BREDOW(SP 4)

Uroczyste zakończenie połączone z wręczeniem pucharów, dyplomów i upominków dla najlepszych drużyn i zawodników około godziny 12.45.

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY !!!


TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ROCZNIK 1997 i MŁ.

I HALOWA LIGA SMS


O PUCHAR DYREKTORA
SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
W SŁUPSKU
KOBYLNICA 27.03.2010

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć galerię.

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status