Galeria
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-14

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przedszkoliada Piłkarska
2017-05-11

Przedszkoliada Piłkarska

Awans SMS Słupsk do Półfinału Wojewódzkiego Gimnazjady
2017-05-10

Awans SMS Słupsk do Półfinału Wojewódzkiego Gimnazjady

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

II LIGA SMS Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

II Halowy Turniej Piłki Nożnej
Chłopców Szkół Podstawowych
o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego
im. dr Jerzego Krzysztofowicza w Słupsku

Słupsk dn.26.03.2011 r.

 

GRUPA   A

 

GRUPA  B

1

  SP 1 SŁUPSK

1

 SP 3 SŁUPSK

2

  SP 6 SŁUPSK

2

 SP 4 SŁUPSK

3

  SP 7 SŁUPSK

3

 SP 5 SŁUPSK

4

  JANTAR USTKA

4

 SP DĘBNICA KASZUBSKA

 

Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /12 minut bez przerwy/          wyniki:

 

1.

Grupa  A

08.00

A1   SP 1 SŁUPSK

-

A2   SP 6 SŁUPSK

2 : 1

2.

Grupa  B

08.14

B1   SP 3 SŁUPSK

-

B2   SP 4 SŁUPSK

1 : 2

3.

Grupa  A

08.28

A3   SP 7 SŁUPSK

-

A4  JANTAR USTKA

4 : 0

4.

Grupa  B

08.42

B3   SP 5 SŁUPSK

-

B4   SP DĘBNICA K.

3 : 0

5.

Grupa  A

08.56

A1  SP 1 SŁUPSK

-

A3   SP 7 SŁUPSK

4 : 3

6.

Grupa  B

09.10

B1  SP 3 SŁUPSK

-

B3  SP 5 SŁUPSK

4 : 1

7.

Grupa  A

09.24

A2  SP 6 SŁUPSK

-

A4  JANTAR USTKA

1 : 0

8.

Grupa  B

09.38

B2  SP 4 SŁUPSK

-

B4  SP DĘBNICA K.

3 : 0

9.

Grupa  A

09.52

A1  SP 1 SŁUPSK

-

A4  JANTAR USTKA

3 : 0

10.

Grupa  B

10.06

B1  SP 3 SŁUPSK

-

B4  SP DĘBNICA K.

3 : 0

11.

Grupa  A

10.20

A2  SP 6 SŁUPSK

-

A3  SP 7 SŁUPSK

0 : 3

12.

Grupa

  B

10.34

B2  SP 4 SŁUPSK

-

B3  SP 5 SŁUPSK

2 : 0

13.

Grupa  C

10.48

III m. z gr. A

SP 6 SŁUPSK

-

IV m. z gr. B

SP DĘBNICA K.

3 : 0

14.

Grupa  D

11.02

I m. z gr. A

SP 1 SŁUPSK

 

-

II m. z gr. B

SP 3 SŁUPSK

1 : 1

15.

Grupa  C

11.16

III m. z gr. B

SP 5 SŁUPSK

 

 

-

IV m. z gr. A

JANTAR USTKA

0 : 2

16.

Grupa  D

11.30

I m. z gr. B

SP 4 SŁUPSK

-

II m. z gr. A

SP 7 SŁUPSK

0 : 0

17.

Grupa  C

11.44

IV m. z gr. A

JANTAR USTKA

-

IV m. z gr. B

SP DĘBNICA K.

3 : 0

18.

Grupa  D

11.58

II m. z gr. A

SP 7 SŁUPSK

-

II m. z gr. B

SP 3 SŁUPSK

1 : 0

19.

Grupa  C

12.12

III m. z gr. A

SP 6 SŁUPSK

-

III m. z gr. B

SP 5 SŁUPSK

5 : 2

20.

Grupa  D

12.26

I m. z gr. A

SP 1 SŁUPSK

-

I m. z gr. B

SP 4 SŁUPSK

2 : 1

Grupa  A

L.P.

N A Z W A  D R U Ż Y N Y

1.

2.

3.

4.

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1.

  SP 1 SŁUPSK

 

2 : 1

4 : 3

3 : 0

9

9 : 4

I

2.

  SP 6 SŁUPSK

1 : 2

 

0 : 3

1 : 0

3

2 : 5

III

3.

  SP 7 SŁUPSK

3 : 4

3 : 0

 

4 : 0

6

10 : 4

II

4.

JANTAR USTKA

0 : 3

0 : 1

0 : 4

 

0

0 : 8

IV

Grupa  B

L.P.

N A Z W A  D R U Ż Y N Y

1.

2.

3.

4.

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1.

  SP 3 SŁUPSK

 

1 : 2

4 : 1

3 : 0

6

8 : 3

II

2.

  SP 4 SŁUPSK

2 : 1

 

2 : 0

3 : 0

9

7 : 1

I

3.

  SP 5 SŁUPSK

1 : 4

0 : 2

 

3 : 0

3

4 : 6

III

4.

SP DĘBNICA K.

0 : 3

0 : 3

0 : 3

 

0

0 : 9

IV

Grupa  C – o miejsca 5-8

L.P.

N A Z W A  D R U Ż Y N Y

1.

2.

3.

4.

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1.

  SP 6 SŁUPSK

 

5 : 2

1 : 0

3 : 0

9

9 : 2

V

2.

  SP 5 SŁUPSK

2 : 5

 

0 : 2

3 : 0

3

5 : 7

VII

3.

 JANTAR USTKA

0 : 1

2 : 0

 

3 : 0

6

5 : 1

VI

4.

SP DĘBNICA K.

0 : 3

0 : 3

0 : 3

 

0

0 : 9

VIII

Grupa  D – o miejsca 1-4

L.P.

N A Z W A  D R U Ż Y N Y

1.

2.

3.

4.

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1.

  SP 1 SŁUPSK

 

4 : 3

2 : 1

1 : 1

7

7 : 5

I

2.

  SP 7 SŁUPSK

3 : 4

 

0 : 0

1 : 0

4

4 : 4

II

3.

SP 4 SŁUPSK

1 : 2

0 : 0

 

2 : 1

4

3 : 3

III

4.

SP 3 SŁUPSK

1 : 1

0 : 1

1 : 2

 

1

2 : 4

IV

 

 

 

Tabela końcowa turnieju:

 

SP 1 SŁUPSK

SP 7 SŁUPSK

SP 4 SŁUPSK

SP 3 SŁUPSK

SP 6 SŁUPSK

JANTAR USTKA

SP 5 SŁUPSK

SP DĘBNICA KASZUBSKA

 

Skład zwycięskiej drużyny

Szkoła Podstawowa nr 1 Słupsk:

 

Radosław Subocz

Radosław Bajerski

Przemysław Mulawa

Kacper Bosek

Łukasz Misterewicz

Kamil Kuło

                       Opiekun : Piotr Ostrowski

 

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status