Galeria
Aktualności
Terminy egzaminów poprawkowych
2017-07-11

Terminy egzaminów poprawkowych

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-14

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przedszkoliada Piłkarska
2017-05-11

Przedszkoliada Piłkarska

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

V SMS CUP Szkół Gimnazjalnych

V SMS CUP

Halowy Turniej Piłki Nożnej o
Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego
w Słupsku
im. dr Jerzego Krzysztofowicza 
Słupsk dn. 05.03.2011 r.
 

 

GRUPA   A
 
GRUPA B
1
A GIMNAZJUM 2 SŁUPSK
1
F GIMNAZJUM 4 SŁUPSK
2
B GIMNAZJUM 6 SŁUPSK
2
G GIMNAZJUM 5 SŁUPSK
3
C GRYF SŁUPSK
3
H JANTAR USTKA
4
D SMS SŁUPSK
4
I   SMS II SŁUPSK
5
E OLIMP DĘBNICA KASZUBSKA
5
J   GARBARNIA KĘPICE
 
Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /10 minut bez przerwy/
                                                                                                    wyniki:

 

1.
Grupa A
09.00
A G2 SŁUPSK
-
B G6 SŁUPSK
1 : 2
2.
Grupa B
09.12
F G4 SŁUPSK
-
G G5 SŁUPSK
2 : 0
3.
Grupa A
09.24
C GRYF SŁUPSK
-
D SMS SŁUPSK
1 : 0
4.
Grupa B
09.36
H JANTAR USTKA
-
I SMS II SŁUPSK
3 : 0
5.
Grupa A
09.48
E OLIMP DĘBNICA K.
-
A G2 SŁUPSK
 0 : 1
6.
Grupa B
10.00
J GARBARNIA KĘPICE
-
A G4 SŁUPSK
1 : 3
7.
Grupa A
10.12
B G6 SŁUPSK
-
C GRYF SŁUPSK
1 : 2
8.
Grupa B
10.24
G G5 SŁUPSK
-
H JANTAR USTKA
 0 : 3
9.
Grupa A
10.36
D SMS SŁUPSK
-
E OLIMP DĘBNICA 
0 : 0
10.
Grupa B
10.48
I SMS II SŁUPSK
-
J GARBARNIA KĘPICE
 3 : 0
11.
Grupa A
11.00
A G2 SŁUPSK
-
C GRYF SŁUPSK
 1 : 0
12.
Grupa
 B
11.12
F G4 SŁUPSK
-
H JANTAR USTKA
 1 : 1
13.
Grupa A
11.24
B G6 SŁUPSK
-
D SMS SŁUPSK
3 : 2
14.
Grupa B
11.36
G G5 SŁUPSK
-
I SMS II SŁUPSK
2 : 2
15.
Grupa A
11.48
C GRYF SŁUPSK
-
E OLIMP DĘBNICA K.
1 : 0
16.
Grupa B
12.00
H JANTAR USTKA
-
J GARBARNIA KĘPICE
4 : 1
17.
Grupa A
12.12
A G2 SŁUPSK
-
D SMS SŁUPSK
1 : 0
18.
Grupa B
12.24
F G4 SŁUPSK
-
I SMS II SŁUPSK
0 : 0
19.
Grupa A
12.36
B G6 SŁUPSK
-
E OLIMP DĘBNICA K.
1 : 1
20.
Grupa B
12.48
G G5 SŁUPSK
-
J GARBARNIA KĘPICE
2 : 1
21.
Mecz o m. 1-4
13.00
1m. z gr. A
      G2 SŁUPSK
-
2m. z gr. B
     G4 SŁUPSK
0 : 0
(k.3:1)
22.
Mecz o m. 1-4
13.12
2m. z gr. A
      GRYF SŁUPSK
-
1m. z gr. B
    JANTAR USTKA
0 : 1
23.
Mecz o m. 9
13.24
5m. z gr. A
      SMS SŁUPSK
-
5m. z gr. B
     GARBARNIA KĘPICE
2 : 0
24.
Mecz o m. 7
13.36
4m. z gr. A
     OLIMP DĘBNICA K.
-
4m. z gr. B
    G5 SŁUPSK
4 : 2
25.
Mecz o m. 5
13.48
3m. z gr. A
    G6 SŁUPSK
-
3m. z gr. B
    SMS II SŁUPSK
1 : 1
(k.1:3)
 
26. Mecz o III m. godz.14.00 GIMNAZJUM 4 SŁUPSK GRYF SŁUPSK    0 : 0 (k.8:7)
 
27. Mecz o I m.  godz. 14.15 JANTAR USTKA - GIMNAZJUM 2 SŁUPSK   1 : 0
 
Kolejność turnieju :
1.    JANTAR USTKA 
2.    GIMNAZJUM 2 SŁUPSK
3.    GIMNAZJUM 4 SŁUPSK
4.    GRYF SŁUPSK
5.    SMS II SŁUPSK
6.    GIMNAZJUM 6 SŁUPSK
7.    OLIMP DĘBNICA K
8.    GIMNAZJUM 5 SŁUPSK
9.     SMS SŁUPSK
10. GARBARNIA KĘPICE
                                                           Organizator Tadeusz Żakieta – SMS Słupsk
lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status