Galeria
Aktualności
Terminy egzaminów poprawkowych
2017-07-11

Terminy egzaminów poprawkowych

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-06-14

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przedszkoliada Piłkarska
2017-05-11

Przedszkoliada Piłkarska

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

IV SMS CUP Szkół Gimnazjalnych

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej
o
Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
Kobylnica dn. 13.03.2010 r

 

KOLEJNOŚĆ IV SMS CUP

1.GRYF 95 SŁUPSK
2.SALOS SŁUPSK
3.GIM. NR 2 SŁUPSK
4.GIM. NR 4 SŁUPSK
5.GIMN. KOBYLNICA
6.SMS BYTÓW
7.UKS ROWOKÓŁ SMOŁDZINO
8.SMS SŁUPSK ‘95
9.START MIASTKO
10.GIM. NR 6 SŁUPSK
11.GARBARNIA KĘPICE
12.JANTAR USTKA


Najlepszy zawodnik : Patryk Kozioł ( Start Miastko)
Najlepszy bramkarz : Patryk Wójcik ( Gimnazjum nr 4)
Król strzelców : Andrzej Kotłowski (Gryf 95) – 7 bramek

Turniej sędziowało trzech sędziów Pom.ZPN :
1.Karol Kublik
2.Przemysław Pagacz
3.Sylwester Barczyński
 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć galerię.

Pobierz regulamin rozgrywek IV SMS CUP o Puchar Dyrektora Szkoły SMS


IV SMS CUP
GRUPA A

L.P.
NAZWA DRUŻYNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
PUNKTY
BRAMKI
MIEJSCE
1.
START MIASTKO

0:3
2:3
0:0
0:1
3:0
4
5 – 7
V
2.
SALOS SŁUPSK
3:0

0:2
1:0
1:0
1:0
12
6 – 2
I
3.
GIMNAZJUM KOBYLNICA
3:2
2:0

1:2
0:1
1:0
9
7 – 5
III
4.
SMS SŁUPSK
0:0
0:1
2:1

0:4
3:0
7
5 – 6
IV
5.
GIMNAZJUM 2 SŁUPSK
1:0
0:1
1:0
4:0

3:0
12
9 – 1
II
6.
GARBARNIA KĘPICE
0:3
0:1
0:1
0:3
0:3

0
0 – 11
VI

 

IV SMS CUP GRUPA B

L.P.
NAZWA DRUŻYNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
PUNKTY
BRAMKI
MIEJSCE
1.
SMS BYTÓW

0:1
0:2
3:0
2:0
3:1
9
8 - 4
III
2.
GRYF 95 SŁUPSK
1:0

1:0
3:0
2:0
3:0
15
10 – 0
I
3.
GIMNAZJUM 4 SŁUPSK
2:0
0:1

3:0
2:0
0:0
10
7 – 1
II
4.
JANTAR USTKA
0:3
0:3
0:3

0:3
0:3
0
0 – 15
VI
5.
GIMNAZJUM 6 SŁUPSK
0:2
0:2
0:2
3:0

0:0
4
3 – 6
V
6.
UKS ROWOKÓŁ SMOŁDZINO
1:3
0:3
0:3
3:0
0:0

5
4 – 6
IV


GRUPA A

GRUPA B
1
A - START MIASTKO
1
G SMS BYTÓW
2
B - SALOS SŁUPSK
2
H GRYF 95 SŁUPSK
3
C - GIMNAZJUM KOBYLNICA
3
I GIMNAZJUM 4 SŁUPSK
4
D - SMS SŁUPSK
4
J JANTAR USTKA
5
E - GIMNAZJUM 2 SŁUPSK
5
K GIMNAZJUM 6 SŁUPSK
6

F - GARBARNIA KĘPICE

6
L UKS ROWOKÓŁ SMOŁDZINO



Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /8 minut bez przerwy/ wyniki:

1.
 
Grupa A
11.00
A START
MIASTKO
-
B SALOS SŁUPSK
0 : 3

2.
 
Grupa B
11.09
G SMS BYTÓW
-
H GRYF 95 SŁUPSK
0 : 1

3.
 
Grupa A
11.18
C GIMNAZJUM
KOBYLNICA
-
D SMS SŁUPSK
1 : 2

4.
 
Grupa B
11.27
I GIMNAZJUM 4
SŁUPSK
-
J JANTAR USTKA
3 : 0

5.
 
Grupa A
11.36
E GIMNAZJUM 2
SŁUPSK
-
F GARBARNIA
KĘPICE
3 : 0

6.
 
Grupa B
11.45
K GIMNAZJUM 6
SŁUPSK
-
L UKS ROWOKÓŁ
SMOŁDZINO
0 : 0

7.
 
Grupa A
11.54
A START
MIASTKO
-
E GIMNAZJUM 2
SŁUPSK
0 : 1

8.
 
Grupa B
12.03
G SMS BYTÓW
-
K GIMNAZJUM 6
SŁUPSK
2 : 0

9.
 
Grupa A
12.12
B SALOS SŁUPSK
-
C GIMNAZJUM
KOBYLNICA
0 : 2

10.
 
Grupa B
12.21
H GRYF 95
SŁUPSK
-
I GIMNAZJUM 4
SŁUPSK
1 : 0

11.
 
Grupa A
12.30
D SMS SŁUPSK
-
F GARBARNIA
KĘPICE
3 : 0

12.
 
Grupa B
12.39
J JANTAR USTKA
-
L UKS ROWOKÓŁ
SMOŁDZINO
0 : 3

13.
 
Grupa A
12.48
A START
MIASTKO
-
C GIMNAZJUM
KOBYLNICA
2 : 3

14.
 
Grupa B
12.57
G SMS BYTÓW
-
I GIMNAZJUM 4
SŁUPSK
0 : 2

15.
 
Grupa A
13.06
B SALOS SŁUPSK
-
F GARBARNIA
KĘPICE
1 : 0

16.
 
Grupa B
13.15
H GRYF 95
SŁUPSK
-
L UKS ROWOKÓŁ
SMOŁDZINO
3 : 0

17.
 
Grupa A
13.24
D SMS SŁUPSK
-
E GIMNAZJUM 2
SŁUPSK
0 : 4

18.
 
Grupa B
13.33
J JANTAR USTKA
-
K GIMNAZJUM 6
SŁUPSK
0 : 3

19.
 
Grupa A
13.42
A START
MIASTKO
-
D SMS SŁUPSK
0 : 0

20.
 
Grupa B
13.51
G SMS BYTÓW
-
J JANTAR USTKA
3 : 0

21.
 
Grupa A
14.00
B SALOS SŁUPSK
-
E GIMNAZJUM 2
SŁUPSK
1 : 0

22.
 
Grupa B
14.09
H GRYF 95
SŁUPSK
-
K GIMNAZJUM 6
SŁUPSK
2 : 0

23.
 
Grupa A
14.18
C GIMNAZJUM
KOBYLNICA
-
F GARBARNIA
KĘPICE
1 : 0

24.
 
Grupa B
14.27
I GIMNAZJUM 4
SŁUPSK
-
L UKS ROWOKÓŁ
SMOŁDZINO
0 : 0

25.
 
Grupa A
14.36
A START
MIASTKO
-
F GARBARNIA
KĘPICE
3 : 0

26.
 
Grupa B
14.45
G SMS BYTÓW
-
L UKS ROWOKÓŁ
SMOŁDZINO
3 : 1

27.
 
Grupa A
14.54
B SALOS SŁUPSK
-
D SMS SŁUPSK
1 : 0

28.
 
Grupa B
15.03
H GRYF 95
SŁUPSK
-
J JANTAR USTKA
3 : 0

29.
 
Grupa A
15.12
C GIMNAZJUM
KOBYLNICA
-
E GIMNAZJUM 2
SŁUPSK
0 : 1

30.
 
Grupa B
15.21
I GIMNAZJUM 4
SŁUPSK
-
K GIMNAZJUM 6
SŁUPSK
2 : 0

31.
Mecz o m. 1-4
15.30
1m. z gr. A
SALOS SŁUPSK
-
2m. z gr. B
GIMNAZJUM NR 4
2 : 0

32.
Mecz o m. 1-4
15.39
2m. z gr. A
GIMNAZJUM NR 2
-
1m. z gr. B
GRYF 95 SŁUPSK
0 : 3

33.
Mecz o m. 11
15.48
6m. z gr. A
JANTAR USTKA
-
6m. z gr. B
GARBARNIA KĘPICE
0 : 3

34.
Mecz o m. 9
15.57
5m. z gr. A
START MIASTKO
-
5m. z gr. B
GIMNAZJUM NR 6
2 : 0

35.
Mecz o m. 7
16.06
4m. z gr. A
SMS SŁUPSK
-
4m. z gr. B
ROWOKÓŁ SMOŁDZINO
0 : 1

36.
Mecz o m. 5
16.15
3m. z gr. A
GIMN. KOBYLNICA
-
3m. z gr. B
SMS BYTÓW
3 : 2

37.
Mecz o m. 3
16.24
 
GIMNAZJUM NR 4
-
 
GIMNAZJUM NR 2
1 : 3

38.
Mecz o m. 1
16.33
 
GRYF 95 SŁUPSK
-
SALOS SŁUPSK
 
6 : 1


 

 

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status