Galeria
Aktualności
Powodzenia na egzaminie!
2018-04-18

Powodzenia na egzaminie!

Spotkanie uczniów z Marceliną Witek
2018-04-17

Spotkanie uczniów z Marceliną Witek

Tydzień Zdrowego Odżywiania w SMS
2018-04-11

Tydzień Zdrowego Odżywiania w SMS

Projekty edukacyjne
Powiatowe Targi Zawodoznawcze
2014-04-16

Powiatowe Targi Zawodoznawcze

Kibicujemy Europie
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Kibicujemy Europie

Palący problem gimnazjalisty
2013-08-13

Edukacyjny projekt gimnazjalny - Palący problem gimnazjalisty

Wymiana młodzieży
Międzynarodowa wymiana młodzieży
2014-04-07

Międzynarodowa wymiana młodzieży

Praca szkoły szczegóły

Przydział czynności opiekuńczych i wychowawczych
2010-10-18 00:00:00

Przydział czynności opiekuńczych i wychowawczych

Policyjne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy IA – Aneta Łosińska
  2. Wychowawca klasy IB – Arkadiusz Herman
  3. Wychowawca klasy IIA – Marcin Kisielewski
  4. Wychowawca klasy IIB – Robert Laskowski
  5. Wychowawca klasy IIIA – Marta Ignacik
  6. Wychowawca klasy IIIB – Adam Pietras
  7. Wychowawca klasy IIIC – Kamila Drobkiewicz

Protokolant – Adam Pietras, Czesław Bedka

Medyczne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy I – Aneta Łosińska
  2. Wychowawca klasy II – Marcin Kisielewski

Protokolant – Karolina Lesiak, Agata Adamska

Liceum Plastyczne:

  1. Wychowawca klasy I – Ewelina Walczak
  2. Wychowawca klasy II – Julita Rzeppka
  3. Wychowawca klasy III – Ewelina Florek
  4. Wychowawca klasy IV – Natalia Hendrych

Protokolant – Maria Karpińska, Bogdan Jankowski

Technikum ZSI:

  1. Wychowawca klasy I W – Ewelina Walczak
  2. Wychowawca klasy II W – Karolina Matkowska
  3. Wychowawca klasy III W – Magdalena Stolc
  4. Wychowawca klasy IV W – Agnieszka Kałuża - Horbaczewska
  1. Wychowawca klasy III – Ewelina Florek

Protokolant – Magdalena Stolc, Agnieszka Kałuża - Horbaczewska

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy I – Piotr Górniewicz
  2. Wychowawca klasy III – Maja Frąckowiak

Protokolant – Piotr Górniewicz, Robert Laskowski

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy I – Maria Lelakowska
  2. Wychowawca klasy IIA – Tadeusz Żakieta
  3. Wychowawca klasy IIB – Piotr Piszko
  4. Wychowawca klasy III – Krzysztof Antonowicz

Protokolant – Tadeusz Żakieta, Piotr Piszko

Opiekun samorządu szkolnego – Marcin Kisielewski

Opiekunowie sal:

s. 1 – E. Walczak
s. 2 – K. Antonowicz, K. Drobkiewicz
s. 3 – D. Kosidło, M. Grulkowska
s. 5 – Ł. Bilski
s. 6 – M. Stolc
s. 7 – M. Lelakowska
s. 101 – M. Kisielewski
s. 104 – K. Matkowska
s. 106 – A. Dobrosielska-Gojlik
s. 107 – M. Frąckowiak
s. 108 – A. Łosińska
s. 109 – A. Prokop, M. Majewski
s. 110 – E. Florek
s. 201 – A. Chojnacki
s. 202 – N. Hendrych
s. 206 – J. Rzeppka
s. 207 – A. Adamska
s. 208 – R. Laskowski
s. 209 – M. Karpińska
s. 212 – A. Kałuża-Horbaczewska
s. foto + ciemnia – A. Babińska
rzeźba – M. Rosa

pokój nauczycielski – K. Matkowska

Pedagog szkolny – Małgorzata Siupik

lokazlizacja

Szkoła Mistrzostwa Sportowego

w Słupsku

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza

Liceum Mistrzostwa Sportowego

im. dr. Jerzego Krzysztofowicza


ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

tel. (59) 8456070

E-mail: sekretariat@zsi.slupsk.pl

My status My status